ارسال پترن چیست؟

اگر صاحب وب سایت و یا اپلیکیشنی هستید ، حتما ارسال سریع پیامک های اطلاع رسانی برای مشتریان تان از جمله کد تایید ، کد فعالسازی و… از اهمیت ویژه ای برخوردار است . همانطور که میدانید این گونه پیامک ها را میتوانید پس از تهیه پنل پیامک ، توسط خط خدماتی ارسال کنید که قابلیت ارسال به بلک لیست را هم دارد اما مشکلی که وجود دارد اینست که خط خدماتی به دلیل وجود مانیتورینگ تا ۳ دقیقه تاخیر دارد !

معرفی افزونه :

افزونه پیامک ووکامرس بهترین گزینه برای اطلاع رسانی خریداران از وضعیت سفارش شان میباشد. با استفاده از افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس امکان ارسال sms در تمام مراحل خرید مشتری وجود دارد. از همان ابتدا که محصول در سایت ثبت میشود یک پیامک برای خریدار ارسال میشود که نشان دهنده دریافت و در حال پردازش بودن محصول است، سپس هر وقت وضعیت محصول را برای مشتری بروز کنیم پیامکی دیگر ارسال خواهد شد تا خریدار به صورت لحظه ای از وضعیت سفارشش مطلع شود. همچنین مدیر فروشگاه در هنگام دریافت سفارش جدید یک پیامک دریافت می کند و همچنین مشتریان در هنگام ارسال سفارش ، تغییر وضعیت سفارش و یا تکمیل وضعیت سفارش پیامک دریافت می کنند. در این آموزش از ایران تمز به معرفی افزونه وردپرس SMSGlobal sms woocommerce pattern و آموزش تنظیمات آن میپردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

امکانات افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس

برخی از امکان افزونه ارسال sms ووکامرس عبارتند از:

 1. ارسال پیامک به مشتری در هنگام ثبت سفارش
 2. ارسال پیامک به مدیر سایت قبل اتمام موجودی محصول در انبار
 3. ارسال sms به مدیر در هنگام ثبت سفارش
 4. ارسال پیامک به مشتری و مدیر در صورت تغییر وضعیت سفارش
 5. قابلیت ارسال پیامک تکی به مشتریان از طریق افزونه
 6. سازگاری کامل با بیش از 60 سامانه ارسال پیامک ایرانی
 7. قابلیت ارسال sms به مشتری از طریق صفحه سفارشات
 8. قابلیت افزودن فیلد موبایل به صفحه سفارش برای دریافت پیامک
 9. امکان افزودن فرم اطلاع رسانی به کاربر در هنگام حراج محصول
 10. قابلیت اطلاع رسانی به خریداران محصول در هنگام انتشار نسخه جدید
 11. امکان تنظیم دریافت پیامک در وضعیت های مختلف سفارش (تکمیل شده ، معلق، در حال اقدام و …)
 12. قابلیت تغییر متن پیشفرض ارسال پیامک به مشتری و مدیر
 13. امکان تنظیم دریافت sms برای مدیر یا کاربر
 14. نمایش وضعیت ارسال پیامک در برگه جزئیات سفارش در قسمت توضیحات محصول
 15. و …

تنظیمات افزونه پیامک :

پس از نصب افزونه با مراجعه به بخش ووکامرس فارسی و انتخاب گزینه تنظیمات پیامک به بخش مدیریتی افزونه دسترسی پیدا خواهید کرد.
تنظیمات افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس دارای بخشهای زیر است.

 1. همگانی : فعال سازی و اتصال به وبسرویس پیامک یا تلگرام
 2. خریدار : فعال سازی ارسال پیام به خریدار و تنظیم متن فیلدها
 3. مدیر کل : فعال کردن امکان ارسال پیامک به مدیر پس از ثبت سفارش و تنظیم متن فیلد
 4. مدیر محصول : امکان فعال سازی ارسال پیام برای مدیر فروشگاه
 5. اطلاع رسانی : تنظیمات اطلاع رسانی قابل نمایش در بخش توضیحات محصول
 6. ارسال پیامک : امکان ارسال پیامک از پیشخوان وردپرس به شماره موبایل دلخواه

برای فعال سازی قابلیت ارسال sms توسط ووکامرس ابتدا باید به بخش همگانی مراجعه کرده در این قسمت باید اطلاعاتی مانند نام کاربری، کلمه عبور و شماره ارسال کننده را در تنظیمات افزونه وارد کنیم که بعد از تهیه پنل پیامک از پیام بین الملل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در افزونه با نام SMSGlobal Pattern فعال خواهد بود که انتخاب می نمائید.توجه داشته باشید پنلی را انتخاب کنید که حتما خط خدماتی داشته باشد تهیه نمایید. پس از ذخیره تنظیمات قابلیت ارسال پیامک برای مشتریان فعال خواهد شد.

سامانه های ارسال پیامک برای افزونه وردپرس و ووکامرس

همینطور که میدانید برای ارسال پیامک در وردپرس و یا افزونه های فروشگاهی ووکامرس و edd ایزی دیجیتال دانلود نیاز به خرید سامانه پیامکی دارید.

پیشنهاد ما برای خرید سامانه پیامک سازگار با افزونه پیامک ووکامرس، پنل اس ام اس خدماتی پیام بین الملل می‌ باشد که با خط خدماتی (بدون نیاز به ارائه سفته و ثبت شرکت حقوقی) قابلیت ارسال پیامک به شماره موبایل های مسدود را دارد.

برای خرید سامانه پیامک سازگار با وردپرس و ووکامرس به قسمت خرید پنل مراجعه نموده و می توانید پنل پیامکی از این سایت تهیه نمایید. همچنین پنل های پیام بین الملل برای این افزونه تست شده است و کاملا هماهنگ و بدون مشکل عمل می کند.

در خرید پنل پیامک برای این افزونه ووکامرس دقت داشته باشید پنلی که انتخاب می کنید ارائه خط خدماتی داشته باشد تا در کار با این افزونه به خط هایی که تبلیغات را مسدود کردند هم پیامک ارسال شود چرا که اگر از خط خدماتی استفاده نکنید قطعا به بسیاری از خط ها پیامک های افزونه ارسال نخواهد شد.

قبل از نصب :

1- این نسخه فقط قابل نصب در وردپرس فارسی است

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.