افزونه ارسال پیامک و تایید شماره whmcs با قابلیت ارسال پترن

افزونه تایید موبایل WHMCS سازگار با سامانه پیامکی پیام بین الملل، به مدیریت سایت امکان می‌دهد تا دسترسی کاربرانی که شماره موبایل آنها تایید نشده باشد را به همه یا بخش‌هایی از سایت، محدود سازد. به عبارت دیگر کاربران برای دسترسی به بخش‌های مشخص شده توسط مدیر سایت، نیازمند تایید شماره موبایل خود می‌باشند.

ماژول تایید شماره موبایل WHMCS سازگار با نسخه whmcs 7.2 و بالاتر می‌باشد. ماژول پیامک اعتبارسنجی WHMCS رایگان است و می توانید افزونه تایید شماره موبایل whmcs را به صورت رایگان از این صفحه دانلود نمایید.

در کنار افزونه ارسال پیامک WHMCS  که برای اطلاع رسانی از پاسخ تیکت، یاداوری پرداخت فاکتور بود، امروز می‌خواهیم افزونه تایید شماره موبایل WHMCS را معرفی کنیم، به کمک این ماژول پیامک اعتبارسنجی بعد از عضویت به کاربران سایت شما ارسال می شودو شما می توانید شماره موبایل کاربران سایت خود را تایید و احراز هویت نمایید.

افزونه تایید موبایل WHMCS، به مدیریت سایت امکان می‌دهد تا دسترسی کاربرانی که شماره موبایل آنها تایید نشده باشد را به همه یا بخش‌هایی از سایت، محدود سازد. به عبارت دیگر کاربران برای دسترسی به بخش‌های مشخص شده توسط مدیر سایت، نیازمند تایید شماره موبایل خود می‌باشند.

ماژول تایید شماره موبایل WHMCS سازگار با پیام بین الملل برای نسخه WHMCS  افزونه سازگار با نسخه whmcs 7.2 و بالاتر می‌باشد. (ماژول پیامک اعتبارسنجی WHMCS رایگان است و بعد از خرید پنل اس ام اس از طریق تیکت پشتیبانی نسبت به دریافت ماژول تایید شماره موبایل WHMCS اقدام نمایید)

فعال سازی افزونه تایید شماره موبایل کاربران whmcs بسیار ساده است، بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه تایید شماره موبایل whmcs برای شما ارسال شود و پیامک های کد تایید از طریق وب سرویس ارسال پیامک با پترن کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود و چون سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای خط خدماتی است کد تایید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست نیز ارسال می‌شود.

همچنین پس از فعال سازی ماژول اعتبارسنجی whmcs و انتخاب فیلد موبایل و  تنظیم اطلاعات کاربری سامانه پیامک در ماژول تایید شماره موبایل فرایند محدودسازی کاربر برای تایید شماره موبایل برای تمام کاربران قدیم و جدید فعال خواهد شد.

چرا افزونه تایید شماره موبایل برای whmcs ضروری است؟

با توجه به مشکلات سرقت کارت‌های بانکی (فیشینگ) و خرید توسط از اطلاعات این کارت‌ها صورت میگرفته است و محصولات به صورت مجازی و خدمات است پیشنهاد می می کنیم برای اینکه در آینده دچار مشکل نشوید حتما شماره موبایل تایید شده کاربر را داشته باشید.

اطلاع رسانی تیکت و فاکتور از طریق پیامک

اگر قصد دارید هنگام پاسخ به تیکت کاربر یا هنگامی که فاکتوری برای کاربر صادر می شود، کاربر شما از طریق پیامک مطلع شود می توانید افزونه پیامک whmcs را نصب نمایید تا به صورت خودکار و اتوماتیک پیامک های صدور فاکتور برای کاربر شما ارسال شود، ایا در کار با افزونه تایید شماره موبایل whmcs مشکلی دارید؟ لطفا از طریق بخش نظرات مشکل خود را با ما در میان بگذارید، تا کارشناسان ما در برطرف کردن مشکل شما را یاری کنند.

الزامات قبل از نصب :

1- برای نصب از فعال بودن IonCube loader روی هاست خود مطمئن شوید.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.