افزونه Digits با قابلیت ارسال پترن

آیا از به یاد سپردن رمزهای عبور و پروسه بازیابی آن خسته شده‌اید؟

آیا ترجیح نمی‌دهید یک راه‌حل آسان‌تر و سریع‌تر برای ثبت نام کاربران در سایت‌های خود داشته باشید؟

امروز دیگر ثبت نام سنتی با استفاده از ایمیل یا نام کاربری در وب‌سایت‌ها و فروشگاه های اینترنتی طرافدار چندانی ندارد، زیرا کاربر مجبور به طی مراحل زیادی بوده و بعضا این مورد برای کاربران خسته کننده است و در عین حال زمان زیادی صرف ثبت نام و تایید ایمیل، شماره موبایل، انتخاب نام کاربری و… خواهد شد، چه بسا به اینکه کاربر رمز عبور خود را نیز فراموش کند، که این موضوع خود می‌تواند کابوسی برای صاحبان رمز عبور باشد، این نکات می‌تواند یک امتیاز منفی برای صاحبان سایت باشد و حتی باعث ریزش کاربران آنها نیز شود.

ما در عصری قرار داریم که تقریبا اکثر افراد جامعه مالک تلفن همراه هوشمند هستند و وقتی بتوان از این تکنولوژی در دسترس برای امر مهمی چون ثبت نام و ورود در سایت استفاده نمود، دیگر چه نیازی به روش‌های دیگر است؟

با نصب افزونه digits روی سایت وردپرس، این قابلیت برای کاربران فراهم می‌شود که بدون نیاز به ایمیل در وب‌سایت ثبت نام کرده یا وارد سایت شوند. افزونه دیجیتس محبوب‌ترین افزونه وردپرسی برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال‌سازی است.
در این صفحه می‌توانید افزونه دیجیت را به‌صورت رایگان دانلود کنید. افزونه digits ارائه‌شده، با سامانه پیامکی پیام بین الملل سازگار است و پیامک‌های ارسال‌شده از طریق خط خدماتی با سرعت‌بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال می‌شوند.

معرفی دیجیتس، افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

دیجیتس، دیجیتز یا دیجیت هر سه نام یک پلاگین هستند که باهدف ساده‌تر کردن فرآیند ثبت نام و ورود کاربران به سایت طراحی‌شده است. احتمالاً نام این افزونه را به شکل‌های دیگر شنیده‌اید. کاربران با جستجوی عبارت‌های متفاوت به دنبال افزونه دیجیت در سطح وب می‌گردند که منظور از تمامی این عبارت‌ها، همان افزونه دیجیتس است:

 • افزونه تائید و فعال‌سازی ثبت نام وردپرس توسط پیامک
 • افزونه ثبت نام با موبایل وردپرس
 • افزونه ثبت نام وردپرس با تائید پیامک
 • افزونه ثبت نام با شماره موبایل وردپرس
 • افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

در این صفحه به‌صورت کامل به بررسی قابلیت‌های این افزونه، آموزش نحوه نصب و استفاده از آن خواهیم پرداخت. در انتهای صفحه می‌توانید ویدئوهای آموزشی کار با پلاگین دیجیتس و لینک دانلود این افزونه را مشاهده می‌کنید. اگر قصد دارید سایت خود را به سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل (Digits) مجهز کنید، ادامه‌ی صفحه را مطالعه کنید.

چرا برای وب سرویس خدماتی نیاز به درج لیست ویژه وجود دارد؟

هنگامی که کاربر از وب سرویس خدماتی استفاده می‌کند، پیامک‌ها حتی به لیست سیاه مخابرات نیز ارسال می‌شود. هنگامی که کاربر پیامک خدماتی دریافت می‌کند، در انتهای متن پیامک یک کد برای لغو ارسال پیامک خدماتی نیز قرار خواهد گرفت تا در صورت عدم تمایل این سرویس را غیرفعال سازد. وقتی کاربر کد لغو ارسال را به شماره خط مورد نظر که پیامک خدماتی را ارسال می‌کند بفرستد، شماره او در لیست سیاه تعریف شده (که نحوه ثبت آن شرح داده شد) قرار گرفته و بعد از آن دریافت و ارسال پیامک از شماره خط خدماتی مورد نظر غیرفعال می‌شود.

لیست سیاه چیست و چه کاری را انجام می دهد؟

لیست سیاه یک بخش از لیست ویژه است که با ثبت آن و قرار دادن شماره تلفن‌های مدنظر، هیچ ارسال یا دریافت پیامکی (با توجه به نیاز کاربر) وجود نخواهد داشت. به عبارت دیگر وقتی یک لیست سیاه تعریف می‌کنید و در قسمت لیست ارسال یک یا چند شماره قرار می‌دهید، این شماره تلفن‌ها دیگر از شماره خط اختصاصی شما در پنل ملی پیامک هیچ پیامی دریافت نخواهد کرد.

امکانات و ویژگی های افزونه Digits :

 1. ورود بدون رمز عبور
 2. امکان تنظیم مجدد رمز عبور با ارسال کد تأیید پیامکی
 3. پشتیبانی از ووکامرس
 4. امکان ثبت نام با رمز عبور و یا پیامک رمز عبور یک بار مصرف
 5. هماهنگ شده با کاربران عضو شده قدیمی
 6. امکان ریدایرکت آدرس‌های ثبت نام، ورود و خروج
 7. امکان غیرفعال سازی ایمیل برای ثبت نام
 8. امکان افزودن کاربر برای مدیر
 9. امکان سفارش سازی نحوه نشان دادن صفحات ثبت نام، ورود و خروج
 10. امکان استفاده از طرح‌های مختلف برای ورود به سایت

ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس و ورود بدون نیاز به رمز عبور

در عصر اینترنت، هیچ کاربری نمی‌تواند همۀ رمزهای عبور که برای وب‌سایت‌های مختلف به کار می‌برد را در یاد نگه دارد. شما می‌توانید با دانلود رایگان افزونه digits و نصب آن روی سایتتان، ورود به حساب کاربری را بدون نیاز به رمز عبور، امکان‌پذیر سازید.

کاربر با استفاده از کد عبور یک‌بارمصرف که از طریق پیامک به شمارۀ تلفن او ارسال می‌شود، وارد حساب خود خواهد شد.

سازگاری افزونه دیجیت با افزونه‌های محبوب وردپرس

 1. پشتیبانی کامل از وردپرس (wordpress)
 2. پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز ووکامرس (woocommerce)
 3. پشتیبانی کامل بادی پرس (bodypress)
 4. پشتیبانی از بی بی پرس (BBpress)
 5. پشتیبانی از گرویتی فرم(gravityforms)
 6. پشتیبانی از ایزی دیجیتال دانلود(EDD)
 7. پشتیبانی از ویژوال کامپوزر
 8. هماهنگی کامل با کاربران عضو شده قدیمی

اگر در سایتتان تان کاربران زیادی دارید که در گذشته از طریق ایمیل وارد سایت شما شده‌اند نگران نباشید. کاربران قدیمی سایت شما همچنان می‌توانند از طریق ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوند و در قسمت ویرایش اطلاعات کاربری شماره موبایل خودشان را وارد کنند. زمان ذخیره کد تائید پیامکی به شماره موبایلشان ارسال می‌شود. پس از آن کاربر می‌تواند با شماره موبایل وارد سایت شود.

دریافت اطلاعات از کاربران با افزونه digits

یکی از قابلیت‌های جذاب افزونه دیجیس، قابلیت اضافه کردن نامحدود فیلد به‌صورت متن، شماره، کادر کشویی، رادیوباکس، چک باکس و موارد دیگر است که می‌توانید هنگام ثبت نام کاربر اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت نمایید.

به عنوان مثال اگر به کدملی، شماره پروانه کسب یا موارد دیگر نیاز دارید می‌توانید اطلاعات دلخواه را از کاربر دریافت نمایید. همچنین افزونه دیجیت قابلیت‌های دیگری نیز دارد که در ارسال پیامک اعتبار سنجی به شما کمک می‌کند تا تجربه لذت‌بخش‌تری را برای کاربر فراهم نمایید:

 1. امکان ریدارکت آدرس های ثبت نام و ورود و خروج
 2. امکان سفارش سازی استایل
 3. کاملا ریسپانسیو شده


اهمیت استفاده از خط خدماتی در کنار افزونه دیجیت
بعد از دانلود پلاگین دیجیتس و نصب آن باید یک خط خدماتی تهیه کنید زیرا بدون خط خدماتی ممکن است کاربر نتواند در سایت شما ثبت نام کند!

زمانی که کاربر شماره تماس خود را در وب‌سایت شما وارد می‌کند، یک کد فعال‌سازی برای او پیامک می‌شود که با واردکردن کد فعال‌سازی می‌تواند در سایت شما ثبت نام کند. اما درصورتی‌که شما از خط خدماتی استفاده نکنید، این احتمال وجود دارد که کد فعال‌سازی به دست کاربر نرسد و کاربر هیچ‌گاه نمی‌تواند در وب‌سایت شما ثبت نام کند! چرا؟

بسیاری افراد دریافت پیامک تبلیغاتی در گوشی هوشمند خود را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اپراتور برایشان ارسال نشود.

ازآنجایی‌که تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند، این احتمال وجود دارد که پیامک کد فعال‌سازی وب‌سایت شما به دست کاربر نرسد. زیرا ممکن است کاربر، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشد.

اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کدفعال‌سازی استفاده نمایید، پیامک کدفعال‌سازی به دست کاربر نمی‌رسد (آن‌ها نمیدانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) درنهایت کاربرتان نمی‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به همین راحتی یک بازدیدکننده یا مشتری از دست می‌رود.

چرا خرید خط خدماتی برای استفاده از افزونه دیجیت واجب است؟
خط خدماتی قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست را در اختیار شما قرار می‌دهد. اکثر سامانه‌های پیامکی خط خدماتی ندارند و شما باید با پرداخت مبلغی بین 5 تا 20 میلیون تومان سفته خط خدماتی اختصاصی بگیرید. همچنین فعال‌سازی خط خدماتی بین 30 تا 60 روز زمان‌بر است. راه‌حل چیست؟

خرید خط خدماتی بدون نیاز به سفته برای digits افزونه

ما در فراز اس‌ام‌اس یک خط خدماتی اشتراکی و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌دهیم. این خط بلافاصله بعد از خرید پنل پیامکی فعال است و می‌توانید از این خط برای ارسال کدهای فعال‌سازی در افزونه دیجیتس استفاده نمایید.

اگر نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشتید می‌توانید درخواست خط خدماتی اختصاصی را ارسال نمایید تا خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنیم اما برای دریافت خط خدماتی اختصاصی تعهدنامه و سفته لازم است. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین‌باره می‌توانید به صفحه خط خدماتی مراجعه کنید.

آموزش نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس (رایگان)

با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران ویدیو آموزشی برای راهنمای کامل نصب و فعال سازی افزونه دیجیت در سایت فراز اس‌ام‌اس قرار گرفت.

راهنمای اتصال وردپرس به پلاگین digits
تنظیمات افزونه پیامکی دیجیت


ابتدا وارد سایت پیام بین الملل شوید و سامانه پیامکی موردنظرتان را بر اساس تعداد ارسال پیامک انتخاب و خریداری کنید پیشنهاد ما پنل شرکتی یا پنل پیامک تجاری است زیرا هزینه سامانه پیامک را فقط یک مرتبه پرداخت می کنید و هرچه پنل پیامکی پیشرفته‌تری را خریداری کنید هزینه ارسال پیامک برای شما کمتر خواهد شد. بعد از دریافت نام کاربری و رمز، از طریق پیامک وارد سامانه پیامکی شوید.

در مرحله بعد باید برای دانلود آخرین ورژن افزونه digits به بخش خدمات وب‌سرویس > افزونه‌ها مراجعه کنید و افزونه را به‌صورت رایگان دانلود کنید.

بعد از تهیه پلاگین دیجیت و نصب افزونه ارسال پیامک اعتبارسنجی وردپرس وارد بخش تنظیمات > digits > پیکربندی شوید.

تهیه یک سامانه پیامکی برای اتصال به افزونه پیامک دیجیتز (DIGIT) از سایت پیام بین الملل
انتخاب درگاه سامانه پیامک: SMSGlobal
نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک
کلمه عبور: کلمه عبور ورود به سامانه پیامک
خط ارسال‌کننده پیامک: 3000505 (این خط خدماتی بوده و به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود.)
ارسال از طریق الگو : “بله” (زیرا باعت می شود پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.)
کد الگو پیامک را که در بخش ارسال بر اساس پترن ساخته‌اید وارد نماید و روی دکمه بررسی الگو کلیک کنید.
تنظیمات انجام شده است از بخش انتهای صفحه می توانید با کلیک روی دکمه تست ارسال پیامک از انجام صحیح تنظیمات دیجیتس مطمئن شوید.
کار تمام است با استفاده از شورت کدها می توانید صفحه لاگین برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای کاربران ایجاد نمایید.

افزونه‌های مشابه دیجیت برای ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس
دیجیت تنها افزونه کاربردی برای ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس نیست. بلکه افزونه‌های دیگری توسط پیام بین الملل ارائه می‌شود که برای آشنایی با هر یک می‌توانید روی آن کلیک کنید.

افزونه سیستم مدیریت کاربران ویرا
افزونه پنل کاربری پیشرفته برای وردپرس
افزونه تائید شماره موبایل در وردپرس
افزونه میهن پنل
اطلاع‌رسانی به مخاطبین سایت با افزونه باشگاه مشتریان
یکی دیگر از افزونه‌هایی که در کنار پلاگین دیجیت می‌تواند بسیار مفید باشد، افزونه باشگاه مشتریان است. با توجه به درخواست کاربران، افزونه باشگاه مشتریان را به‌صورت اختصاصی توسط تیم فراز اس‌ام‌اس توسعه داده شده است.

افزونه باشگاه مشتریان به شما کمک می‌کند به‌صورت اتوماتیک و خودکار شماره موبایل کاربران سایت خود را جمع‌آوری کرده و در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا هر زمان که محصول جدیدی به فروشگاه شما اضافه شد یا در جشنواره‌ها بتوانید سریعا به کاربران سایت خود پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید. برای آشنایی بیشتر با این پلاگین می‌توانید به صفحه معرفی افزونه باشگاه مشتریان مراجعه کنید.

در صورت مشکل در نصب افزونه می‌توانید اعلام نمایید تا ویدیو آموزشی نصب افزونه دیجیت برای شما ارسال شود. درصورتی‌که در نصب و فعال‌سازی پلاگین اعتبارسنجی با شماره موبایل (DIGIT) با مشکلی روبرو شدید می‌توانید در بخش نظرات این مقاله سوالتان را مطرح نمایید، کارشناسان ما بسیار سریع به سوال شما پاسخ می‌دهد.

افزونه دیجیتس برای ایجاد سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل (بدون نیاز به ایمیل) است. بعد از دانلود پلاگین دیجیت و نصب آن روی وردپرس، کاربر سایت شما تنها با واردکردن شماره تماس، یک کد فعال‌سازی دریافت می‌کند که با وارد کردن کد فعال‌سازی می‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند. سامانه پیام کوتاهپیام بین الملل افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

از آنجایی که در پنل پیامک پیام بین الملل از وب‌سرویس ارسال پیامک بر اساس پترن برای ارسال کد تایید استفاده می‌شود پیامک‌های کد فعال‌سازی با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به گوشی مخاطب ارسال می‌شود. ارسال پیامک‌های کد فعال سازی در 24 ساعت شبانه‌روز و بدون تایید ناظر انسانی انجام می‌شود.

با توجه به اینکه خطوط خدماتی در پنل پیامک پیام بین المل وجود دارد بنابراین پیامک‌های ارسال کد فعال سازی با خط خدماتی ارسال می‌شود. حتی اگر کسی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد باز هم پیامک کد تایید ارسال می‌شود زیرا این پیامک‌ها با خطوط خدماتی عمومی سامانه ارسال می‌شود.

 

افزونه دیجیتس صرفا برای ورود و ثبت نام در سایت، با شماره موبایل است و به صورت تخصصی برای ثبت نام با شماره موبایل ساخته شده است. همانطور که احتمالا می‌دانید می توان از افزونه پیامک گرویتی فرم برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل (از طریق گرویتی فرم) استفاده کرد اما از آنجایی که این افزونه برای این کار ساخته نشده، ممکن است برای شما مشکل ساز شود. شما نمی‌توانید حتی فیلد ایمیل را حذف کنید در صورتی که در دیجیتس چنین قابلیتی وجود دارد. پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است.

 

برای ارسال پیامک از طریق افزونه دیجیتس، شما می بایست یک پنل اس ام اس از سایت پیام بین الملل خریداری کنید، در ابتدا برای احراز هویت تصویر کارت ملی خود را ارسال نمایید تا هویت شما تایید شود سپس مطابق ویدیو آموزشی الگو ارسال پیامک برای ارسال پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه تعریف کنید تا قابلیت ارسال پیامک کدفعال سازی از طریق سایت شما یا غیر فعال کردن ایمیل در سایت شما با افزونه دیجیز فعال می شود.
بنابراین برای اینکه بتوانید در سایت خود افزونه دیجیتس را فعال کنید می بایست یکی از پنل های اقتصادی، شرکتی، تجاری را تهیه نمایید پیشنهاد ما پنل پرفروش شرکتی است زیرا امکانات سامانه کامل تر است و تعرفه ارسال پیامک اعتبارسنجی نیز بسیار مقرون به صرفه است.
لازم به ذکر است که پنل ها به صورت دائمی بوده و فقط یک مرتبه هزینه پنل را پرداخت می کنید و بعد از ان می بایست فقط هزینه پیامک های ارسال شده را پرداخت نمایید و همچنین افزونه های جانبی دیجیتس مثل افزونه باشگاه مشتریان وردپرس نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود تا شماره موبایل افرادی که از طریق دیجیتس در سایت شما عضو می شوند در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.