اگر پنل اس ام اس دارید و به هنگام ارسال به برخی از شماره ها با پیغام “ارسال نشد” مواجه شده اید، باید به شما بگویم که این گونه شماره ها تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی از جانب شما را ندارند و در بلک لیست اند! به عبارتی دیگر لیست سیاه یا بلک لیست، همان لیست شماره ی مشترکینی است که به صورت آگاهانه جلوی دریافت پیامک های تبلیغی را بسته اند. در اینجاست که پیامک سفید با امکاناتی ویژه ظاهر می شود.

پیامک سفید یعنی ارسال پیامک از طریق خطی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد و درصد رسیدن پیامک به مشتری آن صد درد صد هست. شما در هرکجای کشور باشید به این امکان ارزشمند دسترسی خواهید داشت. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از آن راحت است. پیامک سفید قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات را دارد.

 به عنوان مثال فرض کنید صاحب آموزشگاهی هستید و می خواهید زمان شروع کلاس ها و مهلت ثبت نام را به آنها اطلاع دهید. تماس گرفتن با تک تک این دانش آموزان نه تنها کار ساده ای نیست بلکه بسیار زمانبر و هزینه بر نیز هست. پس شما چگونه می خواهید به آنها پیامک ارسال کنید؟ این دقیقا نکته ای است که امروز  و در این مقاله تحت عنوان پنل پیامک سفید بررسی خواهد شد.

شماره های Blacklist چه شماره هایی هستند :

شماره های لیست سیاه شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی شان توسط خود فرد مسدود شده و به جز پیامکهای خدماتی همانند پیامک بانک ، بیمه و … هیچ پیامک دیگری از خطوط با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و … دریافت نمی کنند اطلاع رسانی کردن به این افراد از طریق پنل های پیامکی مرسوم ، امکان پذیر نمی باشد .

خط خدماتی عمومی (اشتراکی) پنل پیامک سفید

پیام بین الملل به عنوان سامانه پیامک سفید دارای چندین خط خدماتی بوده که بدون نیاز به ارائه سفته در اختیار کاربران قرار می گیرد تا مستریان بتوانند  از طریق ارسال پیامک سفید، متن های اطلاع رسانی خود را به تمام شماره موبایل ها حتی بلک لیست ها ارسال نمایند.

مزیت ارسال پیامک سفید

یکی از مشکلاتی که این روزها برای استفاده کنندگان از سامانه پیامک بوجود امده است و اکثر مجریان تبلیغات و کسب‌وکار‌های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسئله غیرفعال بودن پیامک تبلیغاتی اکثر مخاطبین همراه اول است. این مسئله متاسفانه به دلیل پیامک ارزش افزوده VAS و عدم نظارت بر محتوای پیامک تبلیغاتی بوجود امده است و اکثر مشترکین همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند، از انجایی که ما دوست نداریم برای مشترکین همراه اول مزاحمت ایجاد کنیم و ارسال پیامک به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند طبق ابلاغیه اپراتور ممنوع است، استفاده از پیامک سفید برای ارسال پیامک و اطلاع رسانی به افرادی که شما را می‌شناسنید توسط فراز اس ام اس فراهم شده است تا بتوانید یک بلند مدت با مشتری ایجاد نمایید.

پیامک سفید؛ ارسال پیامک از طریق خط خدماتی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از پیامک سفید بسیار ساده و آسان است، اما شرط استفاده از پیامک سفید (پیامک سبز) آن است که مخاطب شما را بشناسد تا بتوانید پیامک اطلاع رسانی برای مخاطب ارسال کنید و از پیامک سفید نمی توانید برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

 1. این ماژول کاملا قانونی بوده و با رعایت کلیه قوانین و شرایط حقوق گیرندگان پیامک قابل استفاده می باشد.
 2. ارسال با رضایت پیامک به تمام مخاطبین ( با رضایت ایشان )
 3. مدیریت ساده ارتباط با مشتریان
 4. افزایش فروش بسیار زیاد با کمترین هزینه
 5. سامانه ی پرقدرت اطلاع رسانی به تمام افرادی که شماره ی تماس آنها را دریافت کردیم و با ما آشنایی قبلی دارند
 6. پیامک سفید ، بهترین راه ارتباط مستقیم با مشتریان و مخاطبین است.

پیامک سفید مناسب چه مشاغل و افرادی است ؟

 1. فروشگاه های کوچک و بزرگ (مثل: نمایندگی های نایک، آدیداس، فروشگاه های پوشاک و لباس، لوازم صوتی و تصویری، طلا فروشی ها، جواهرات، نقره و بدلیجات، فروشگاه های کفش و ….، فروشگاه های موجود در پاساژها و مجتمع های خرید بزرگ و کوچک، تیم مدیریتی مجتمع های خرید، فروشگاه های فرش، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، قطعات کامبپوتری، موبایل، تعمیرات، دفاتر فنی، خودرو و به طور کلی تمامی فروشگاه هایی که قصد ارتباط هفتگی، ماهانه، فصلی و حتی سالانه با مخاطبین و مشتریان خود هستند.)
 2. هیئت ها، مساجد، حسینیه ها و اماکن مذهبی و موسسات فرهنگی
 3. مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور
 4. شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان crm، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند.
 5. مغازه دارن، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.
 6. شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی مکان های ورزشی و تفریحی (مثل: شهربازی ها، واقعیت مجازی، پینت بال، کارتینگ، استخرها، پارک های آبی، باشگاه ها و…)
 7. افرادی که قصد اطلاع رسانی به اعضاء و لیست مخاطبین خود دارند.
 8. موسسات فرهنگی
 9. شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان crm، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند.
 10. مغازه داران، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.
 11. شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی
 12. مکان های ورزشی و تفریحی (مثل: شهربازی ها، واقعیت مجازی، پینت بال، کارتینگ، استخرها، پارک های آبی، باشگاه ها و…)

وبه طور کلی تمام فروشنده ها و صاحبین کسب و کار در ایران و افرادی که قصد اطلاع رسانی به اعضاء و لیست مخاطبین خود دارند.

خط مشی در پیامک سفید

تمامی پیامک در ماژول پیامک سفید هدفمند است و با اجازه مخاطب ارسال پیامک به مخاطب ارسال می‌شود و تمامی مشترکین به راحتی می‌توان پیامک سفید را فعال یا لغو نماییند. در واقع ما با ایجاد سیستم  پیامک سفید مشکل را دوطرفه حل کرده است هم پیامک به شماره موبایل لیست سیاه مخابراتی ارسال می شود و هم مخاطب از اینکه پیامک را دریافت کرده احساس رضایت دارد و هر زمان که بخواهد با ارسال کد لغو می تواند عضویتش را از سیستم باشگاه مشتریان غیر فعال کند.

راهنمای فعال سازی ماژول پیامک سفید

شما در اولین گام می بایست لیست مخاطبین خود را به سامانه پیامک اضافه نمایید، زیرا در پنل پیامک سفید هیچ بانک شماره موبایلی وحود ندارد و شما می توانید به افرادی که شما را می شناسند و شماره موبایل انها را دارید پیامک ارسال کنید. با اضافه کردن شماره موبایل در دفتر تلفن(باشگاه مشتریان)، برای مخاطبین شما پیامکی ارسال می شود که در نام و مشخصات ارسال کننده و نحوه‌ی لغو دریافت پیامک اعلام می‌شود.

در واقع شما برای ورود به حریم خصوصی از مخاطب اجازه می‌گیرد و اگر دریافت کننده پیامک مخالف دریافت اس ام اس تبلیغاتی باشد به راحتی می‌تواند درخواست لغو پیامک تبلیغاتی را ارسال کند. تا دیگر برای از طرف شما پیامکی برای او ارسال نشود. همچنین تمام پیامک‌هایی که برای مخاطب ارسال می کنید دارای کد لغو عضویت هستند و در صورتی که مخاطب بخواهد می تواند درخواست لغو دریافت پیامک را ارسال کند

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.