مدرسه و پیامک

در گذشته برای ارتباط با اولیا دانش آموزان لازم بود که تلفنی با آن ها تماس حاصل کرد که این شیوه زمان زیادی را صرف خود می کرد. همچنین

 تماس تلفنی هزینه هایی را برای مدرسه در پی داشت.

همچنین برای دعوت از اولیا دانش آموزان برای حضور در مدرسه نیازمند صرف 

مدرسه و پیامک

وقت جهت تایپ و پرینت دعوت نامه بود. 

علاوه بر هزینه و زمانی که صرف می شد بسیاری از دانش آموزان فراموش می کردند که دعوت نامه را به اولیا خود تحویل بدهند.

امروزه بسیاری از مدارس و موسسات با استفاده از سامانه پیامک هزینه های خود را کاهش داده و در وقت خود صرفه جویی می کنند. با استفاده از سامانه پیامک در هر زمان از شبانه روز که نیاز باشد می توانید به اولیا دانش آموزان پیامک ارسال کنید.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، با استفاده از سامانه پیامک می توانید با همکاران مدرسه نیز در ارتباط  باشید و یا اولیا نیز برای جویا شدن از وضعیت تحصیلی فرزند خود نیازی نیست در مدرسه حضور پیدا کنند. زیرا این امکان وجود دارد که وضعیت تحصیلی دانش آموز به صورت ماهانه به اولیا ارسال شود.

با توجه به قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی حتی به شماره های مسدود شده (بلک لیست) با استفاده از خط خدماتی رایگان مطعمن باشید که پیامک شما را تمامی مخاطبین دریافت می کنند.

در ادامه امکاناتی که سامانه پیامک پیام بین الملل برای مدارس دارد را بررسی می کنیم.

استفاده بهینه از منابع می تواند مجموعه ما را به سمت موفقیت سوق دهد . بخصوص در فضاهای فرهنگی که توجه به این مسئله و امر صرفه جویی بسیار مهم است . پس چه خوب می شود پیامک را جایگزین کاغذ کنیم تا هم به محیط زیستمان کمک کنیم و در عین های منابع مالی مجموعه را حفظ کنیم . با تعدادی از این راهکارها آشنا می شویم .

ماشین حساب خرید پنل و پیامک انبوه


150 ریال
 • امکان اطلاع رسانی های مهم از جمله تعطیلی کلاس ها، شروع امتحانات و … به اولیا دانش آموزان و معلمان (ارسال پیامک حتی به شماره های مسدود شده)

بعضی اوقات ممکن است پیش بیاد که معلم نتواند به مدرسه بیاید و یا به هر دلیلی در برنامه درسی تغییراتی ایجاد شود. در این مواقع مدرسه می تواند این تغییرات را به راحتی به والدین اطلاع دهد. مدرسه ای که از پنل اس ام اس مدارس برای اطلاع رسانی استفاده می کند، از آشفتگی برنامه دانش آموزان و نارضایتی خانواده ها جلوگیری می کند. همچنین زمانی که به دلیل شرایط جوی مدرسه تعطیل می باشد، می توانید به اولیا با استفاده از پیامک اطلاع دهید. این کار باعث می شود که دیگر آن ها سردرگم نباشند و مرتب با مدرسه تماس نگیرند.

 

امکان اطلاع رسانی های مهم از جمله تعطیلی کلاس ها، شروع امتحانات و … به اولیا دانش آموزان و معلمان (ارسال پیامک حتی به شماره های مسدود شده)

بعضی اوقات ممکن است پیش بیاد که معلم نتواند به مدرسه بیاید و یا به هر دلیلی در برنامه درسی تغییراتی ایجاد شود. در این مواقع مدرسه می تواند این تغییرات را به راحتی به والدین اطلاع دهد. مدرسه ای که از پنل اس ام اس مدارس برای اطلاع رسانی استفاده می کند، از آشفتگی برنامه دانش آموزان و نارضایتی خانواده ها جلوگیری می کند. همچنین زمانی که به دلیل شرایط جوی مدرسه تعطیل می باشد، می توانید به اولیا با استفاده از پیامک اطلاع دهید. این کار باعث می شود که دیگر آن ها سردرگم نباشند و مرتب با مدرسه تماس نگیرند.

قابلیت برگزاری نظرسنجی، مسابقات و قرعه کشی برای  معلمان و اولیا دانش آموزان

یکی از مواردی که با استفاده از پیامک به راحتی قابل اجرا است، با طراحی یک نظرسنجی پیامکی از دانش آموزان و اولیا بخواهید که به معلم مرود نظر شما امتیاز بدهند

امکان ارسال نمرات و وضعیت تحصیلی دانش آموزان به اولیا

این امکان وجود دارد که غیبت و یا تاخیر دانش آموزان را به اولیا با استفاده از سامانه پیامیک اطلاع دهید. همچنین کارنامه و یا پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را به اولیا پیامک کنید.

ارسال پیام دعوت نامه برای حضور در مدرسه به اولیا دانش آموزان (به گونه ای که برای هر فرد با نام خود پیامک به صورت خودکار ارسال شود.)

قبلا برای جلسه اولیا و مربیان به دانش آموزان دعوت نامه هایی داده می شود تا به دست اولیا برسانند. بعضی از دانش آموزان شیطنت کرده و نامه را به اولیا خود تحویل نمی دادند و یا فراموش می کردند. اما با استفاده از پنل پیامکی شما مدیر محترم می توانید به راحتی اطلاعیه جلسه اولیا و مربیان را به دست اولیا برسانید.

امکان ایجاد دفترچه تلفن برای هر کلاس به صورت جداگانه و ارسال پیامک به آن ها

امکان ارسال پیامک به صورت دوره ای و و خودکار در تاریخ های مشخص شده(هر ماه، هر سال و …)

یکی از مواردی که به راحتی با ارسال پیامک رفع و رجوع میشود، شهریه است. شما می توانید با استفاده از پیامک مهلت پرداخت، باقی مانده شهریه، هزینه سرویس و … را به اطلاع خانواده برسانید.

استفاده از امکان منشی پیامکی (دانش آموزان می توانند با ارسال کلمه ای،متن خاصی را دریافت کنند.)

علاوه بر امکاناتی که در بالا ذکر شد، امکاناتی مانند ارسال پیامک تبریک تولد دانش آموزان به صورت خودکار،ارسال پیامک وضعیت حضور و غیاب دانش آموزان به اولیا و … نیز در سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد.

 

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

با استفاده از پنل اس ام اس فراز اس ام اس و امکاتناتی نظیر ارسال منطقه ای و محلی ،ارسال از روی نقشه و  ارسال کد پستی  شما می توانید در منطقه و یا محله خود پیامک تبلیغاتی برای جذب دانش آموز ارسال کنید. همچنین با قابلیت ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت می توانید ارسال پیامک هدفمند داشته باشید.

امکانات ویژه مدارس:

 1. جلسات متعدد مدرسه را با پیامک به والدین و سایر همکاران خبر دهید
 2. زمان توزیع کارنامه دانش آموزان را با ارسال پیامک به والدین اعلام کنید .
 3. موارد انضباطی دانش آموزان و درخواست حضور والدین آن ها در مدرسه را با پیامک به صورت مستقیم به والدین اطلاع دهید
 4. فوق برنامه ها، حوادث غیر مترقبه ، هرزگاهی برای والدین پیام های فرهنگی و تربیتی بفرستید.
 5. دریافت شارژ هدیه
 6. پایین ترین تعرفه پیامک در کشور
 7. امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود شده (بلک لیست) با استفاده ازخط خدماتی رایگان
 8. پشتیبانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت
 9. محیط کاربری آسان و فارسی
 10. خط اختصاصی رایگان جهت دریافت و ارسال پیامک
 11. مشاوره و راهنمایی رایگان جهت نگارش متن پیامک، زمان ارسال و …

اتصال نرم افزار مدیریت مدرسه به سامانه پیامک

خوشبختانه سامانه پیامک پیام بین الملل دارای خط خدماتی بدون دانش آموز و پیامکنیاز به سفته می باشد و شما می توانید از طریق خط خدماتی اشتراکی که در سامانه پیامکی به محض خرید وجود دارد، پیامک

 

های خود را ارسال نمایید و سامانه پیامک پیام بین الملل با نرم افزارهای محبوب مدیریت مدرسه سازگار بوده و شما با خرید پنل اس ام اس و انجام تنظیمات می توانید نرم مدیریت مدرسه را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. در ادامه لیست نرم افزارهای مدیریت مدرسه سازگار با سامانه پیامک ما اعلام می شود. همچنین می توانید سامانه پیامک را به نرم افزار حضور و غیاب نیز متصل نمایید تا پیامک حضور و غیاب به صورت اتوماتیک برای والدین ارسال ش

ارسال پیامک در کمتر از 10 ثانیه

ارسال پیامک از طریق سرویس پترن برای مدارس و مراکز آموزش فراهم می باشد که شما میتوانید با مشاوره تخصصی از این قابلیت استفاده نمائید. ارسال پترن به روشی گفته میشود که در ابتدا متن مورد تائید سامانه قرارخواهد گرفت و بعد میتوانید از آن بعنوان الگو استفاده نمائید و پیامک های خود را ارسال نمائید.

در ضمن میتونید با کد تخفیف school99 از 15% تخفیف ویژه مدارس و مراکز تحصیلی استفاده نمائید. در ضمن ما پکیج مشاوره تخصصی و راه اندازی ابتدائی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.