فروشگاه ها، مراکز خرید و پیامک

باانجام همین چند مرحله ساده مشتری خود را حفظ فروشگاه ها، مراکز خرید و پیامککنیم. با انجام این مراحل می توانیم برای دفعات بعدی و خرید های بعدی روی مشتری های مان حساب ویژه این باز کنیم . آنها حتما می آیند ، شک نکنید ! 1 . در فرایند خرید شماره تلفن همرا مشتری را از وی دریافت کنید ، تا فرآیند مشتری مداری آغازشود . 2 . چنددقیقه پس از خروج مشتری ، پیامی با محتوای تشکر ارسال کنید . ارزش کار تان را بالا ببرید و به مشتری حسی خوبی از خریدش بدهید . 3 . تخفیف ها و عرضه محصولات جدید را به مشتری اطلاع دهیم . 4 . کد تخفیف را برای مشتری ارسال کنید تا در خرید بعدی همراه فروشگاه شما باشد. 5 . با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید با او احساس مشترکی دارید. 6 . تغییرات اعم از جابجایی فروشگاه ،افتتاح شعبه جدید ، شروع فروش اقساط ی برای مشتری پیامک کنید . این حس همراهی مشتری برای حضور مجدد در فروشگاه شما ترغیب میکند . پیام کوتاه بخشی از ابزاری است که میتواند بازه زمانی گسترده ای از حوزه بازاریابی را پوشش دهد و در‌این در بین در حالتی که بدانیمی مداری متنوع باشد . که چطور از تجهیزات سامانه ارسال اس ام اس به کار گیری نماییم می توان میزان منفعت وری را در تبلیغات خاطر نشان کرد و یا این که مشتری مداری را بهبود اعطا کرد . کاربرد اس ام اس برای مرکزها تجاری و پاساژها میتواند بوسیله هرکدام از فروشگاه ها به صورت مستقل برای مشتریانشان و به وسیله رئیس پاساژ برای غرفه داران و کسبه ارسال شود . مقاله پیشرو راهکاری برای صاحبین غرفه ها و کاسب ها است .


ماشین حساب خرید پنل و پیامک انبوه

150 ریال


کاربرد اس ام اس برای مرکز ها تجاری و پاساژها :

هر صنف و کسب و کاری که داشته باشید برای اعلام سرویس ها و محصولاتتان میتوانید مبادرت به ارسال پیامک تبلیغاتی کنید . در صدر میتوانید از روش ارسال براساس نقشه گوگل به محدوده های اطراف راءس تجاری و پاساژ ارسال پیام کوتاه کنید . مبداء بعدی ارسال تبلیغات تیم های مطلوب و مشتریان یگانه شما میباشند . پوشاک آقایان و بانوان و یا این که کالاهای مصرفی این دو قشر را میتوانید با به کارگیری از بانک سن و جنسیت ارسال اس ام اس داشته باشید . چه بسا برای همیاری و تامین سرویس ها و یا این که کالای متبوع خودتان و یا این که صنف مورد نظرتان , میتوانید از بانک صنف‌ها شهری برخوردار گردید . تمام این قابلیت و امکان ها در سامانه ارسال اس ام اس انبوه قرار داده شده‌است و ثبت نامتان در‌این سامانه بدون‌پول است .

مشتری مداری :

بعداز هر خرید از مشتریانتان شماره تلفن همراه هایشان را اخذ فرمائید و در جشنواره های خویش و یا این که تخفیف های فصلی , پیام های آگهی از تخفیفات منحصر به فرد به آن‌ها و یا این که کالاهای کامل کننده خرید قبلشان را آگهی فرمائید . ارسال تهنیت به دنیاآمدن هم قسمتی از پیام های مشتری مداری به حساب آورده می شود و می‌توانید برای به عبارتی روز یک کادو کوچک و یا این که درصد تخفیف قائل گردید . سامانه پیام کوتاه سپید گزینش قابل قبولی برای مشتری مداری و ارسال پیام های خدماتی به مشتریتانتان که درانتظار اخذ پیام هایتان می‌باشند , می‌باشد .

کمپین بلک فرایدی

چندسالی است که واژه آشنا اما بدون مفهمومی در بین مراکز خرید و فروشگاه ها مخصوصا فروشگاه های اینترنتی رواج پیدا کرده است با نام بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه!

دراین روز همه فروشگاه ها و سایت های اینترنتی

 

حراجمعه و پیامک

سعی می کنند با بکارگیری انواع روش های تبلیغاتی و بازاریابی از تبلیغات در شبکه های اجتماعی گرفته تا کمپین های اس ام اس مارکتینگ و ارسال پیامک انبوه مخصوص بلک فرایدی فروش بیشتری داشته باشند. از تخفیفات باور نکردنی ویژه جمعه سیاه گرفته تا تبلیغات و بازاریابی برای جذب مشتری در حراج جمعه سیاه.

 

تقریبا چند روز قبل از موعود بلک فرایدی کمتر فروشگاه اینترنتی را می توان پیدا کرد که وارد آن شوید و واژه black friday  را نبینید. در این روز فروشگاه ها تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرند.

اما سوال اینجاست از چه روش تبلیغاتی برای فروش بیشتر در بلک فرایدی استفاده کنیم که مشتریان بیشتری را جذب کنیم و سود بیشتری حاصل شود؟

در راه اندازی کمپین های تبلیغاتی برای بلک فرایدی باید به این نکته توجه کرد که اطلاع رسانی مهمتر از میزان تخفیف و حراج است. تا زمانی که افراد از حراج بزرگ شما و یا به اصطلاح حراجستون با خبر نشوند چگونه می خواهند از تخفیفات شما در این جمعه سیاه استفاده کنند؟

از آنجایی که بازه زمانی تبلیغات و بازاریابی برای Black Friday محدود است، بهترین روش اطلاع رسانی از تخفیف های ویژه جمعه سیاه ارسال پیام کوتاه انبوه می باشد.

چرا ارسال پیامک برای کمپین تبلیغاتی بلک فرایدی مناسب است؟

فایده استفاده از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای بلک فرایدی این است که خودتان را به یک روز محدود نمی کنید بلکه با ارسال اس ام اس نام برند و فروشگاه شما در ذهن مخاطب می ماند. در آمریکا نیز بلک فرایدی به یک روز محدود نمی شود و تا دوشنبه بعد از جمعه سیاه یا همان Cyber Monday ادامه دارد.

فایده دوم استفاده از پیامک انبوه برای اطلاع رسانی تخفیفات بلک فرایدی این است که اگر آدرس سایت و یا آدرس شبکه های اجتماعی خود را در متن پیامک ارسال قرار دهید، تنها با کلیک مخاطب بر روی آدرس موجود در متن پیام کوتاه وارد صفحه مورد نظر شما می شود و می تواند تخفیفات شما را مشاهده کند.

 قبل از اینکه رقبا شما با پیامک های ارسال خود مشتری جذب کنند دست به کار شوید و پیامک اطلاع رسانی بلک فرایدی خود را ارسال کنید.

توجه به نکاتی که در ادامه گفته می شود به شما کمک خواهد کرد با استفاده از پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس انبوه در طول جمعه سیاه بیشترین فروش را از آن خود کنید.

توجه داشته باشید که در حراجمعه امسال تنها شما نیستید که پیامک تبلیغاتی ارسال می کنید و تقریبا همه فروشگاه ها مخصوصا فروشگاه های اینترنی با استفاده از پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس تبلیغاتی در پی جذب مشتری هستند.

راه اندازی کمپین تبلیغاتی پیامکی برای بلک فرایدی

در مرحله اول شما می توانید ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  بلک فرایدی را برای مشتریان خود انجام دهید و آن ها را از حراجستون خود با استفاده از پیامک باخبر کنید. سعی کنید از کمپین های پیام رسانی خلاقانه استفاده کنید و متن پیامک تبلیغاتی ویژه بلک فرایدی را جذاب بنویسید. مشتریان شما قبلا از شما خرید کرده اند و اگر از خدمات و محصولات شما راضی باشند مطمعنا از پیامک اطلاع رسانی تخفیف ویژه فروشگاه شما خوشحال خواهند شد و علاوه بر اینکه به فروشگاه شما مراجعه خواهند کرد پیامک اطلاع رسانی از حراج فروشگاه شما را به آشناسان خود ارسال خواهند کرد و به راحتی برای شما مشتری جذب خواهند کرد. پس با خرید یک سامانه پیامک برای بلک فرایدی و ارسال اس ام اس انبوه، مشتریان خود را سوپرایز کنید.

در مرحله دوم می توانید بازار هدف را کمی گسترده تر کنید و به جذب مشتری جدید در این حراج بزرگ جمعه بپردازید. با توجه به نوع کسب و کار خود از انواع روش های تبلیغاتی ارسال اس ام اس انبوه در بلک فرایدی استفاده کنید. اگر فروشگاه حضوری دارید می توانید با استفاده از ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و ارسال پیامک صوتی به مناطق نزدیک فروشگاه خود پیامک ارسال کنید و در واقع از بازاریابی مبتنی بر موقعیت مکانی استفاده کنید.

اگر فروشگاه ها اینترنتی دارید، می توانید با استفاده از امکاناتی مانند ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف، ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و … به بازاریابی برای جمعه سیاه بپردازید.

سامانه پیامک پیام بین الملل با ارائه قابلیت ارسال پیامک انبوه در تعداد دلخواه شما بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس این امکان را ایجاد می کند که در کمترین زمان ممکن و بدون صرف زمان جهت تایید پنل اس ام اس و آموزش کار با سامانه پیامک، متن اس ام اس تبلیغاتی شما را به مخاطبینی که شما انتخاب می کنید، ارسال کنند. توجه داشته باشید که بعد از ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی گزارشات ارسال به صورت کامل و شفاف جهت اطمینان از ارسال موفق برای شما ارسال خواهد شد.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.