دریافت آنلاین و رایگان پیامک و تماس صوتی با شماره مجازی

Receive SMS Online and Voice messages

شماره مجازی چیست ؟

شماره مجازی یکی از امکاناتی است که با استفاده از آن می توان بدون داشتن سیم کارت، از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر، بهره مند شوید. این شماره تلفن، بسته به نوع سرویسی که از ان استفاده می کنید، ممکن است دارای امکانات متفاوتی از جمله توانایی ارسال و دریافت پیامک، توانایی برقراری تماس، دریافت تماس و غیره باشد. به هر حال اگر شما دارای یک شماره مجازی باشید، می توانید به سادگی و بدون داشتن سیم کارت، از یک شماره تلفن همراه مربوط به یک کشور دیگر استفاده نمایید.

شما مخاطبین عزیز میتوانید جهت دریافت پیامک و یا تماس تلفنی از طریق شماره تلفن های مجازی زیر شماره مورد نظر را انتخاب نمائید و بعد به آن طریق اپلیکیشن ها و یا هر روش دیگری ارتباط برقرار فرمائید.

شماره های زیر از کشور قبرس ارائه شده اند. هم کاران ما در حال تلاش جهت اخذ شماره های جدیدتر و شماره های کشورهای دیگر هستند.

شما میتوانید با سر زدن به همین صفحه از تغییرات جدید آگاه شوید.

تماس با شماره :

  1. 0037259011016
  2. 0037259010988
  3. 0037259019377
  4. 0037258483720

شماره مجازی ایرانی,سایت شماره مجازی رایگان,خرید شماره مجازی تلگرام,رنامه ساخت شماره مجازی رایگان,شماره مجازی آمریکا,شماره مجازی قبرس,تماس مجازی,شماره مجازی واتساپ,ساخت شماره مجازی با کامپیوتر,خرید شماره مجازی ایران,سایت ساخت شماره مجازی,شماره مجازی رایگان,ربات شماره مجازی رایگان,خرید شماره مجازی,برنامه ساخت شماره مجازی,ساخت شماره مجازی نامحدود رایگان,سایت ساخت شماره مجازی با کامپیوتر,جدیدترین روش ساخت شماره مجازی,نصب واتساپ بدون شماره,ساخت شماره مجازی,دانلود برنامه ساخت شماره مجازی نامحدود,خرید شماره مجازی بدون ریپورت,خرید شماره مجازی,شماره مجازی آنلاین برای تلگرام

شماره مجازی چیست؟

همانطور که از پسوند مجازی قابل درک است، شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که وجود حقیقی نداشته ولی در عین حال می تواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود می گذارد را ارائه دهد. به این ترتیب بدون اینکه شما نیاز داشته باشید تا سیم کارت یک اپراتور را تهیه نمایید می توانید به سادگی و با فعال کردن یک اکانت در برنامه ها و وبسایت های ارائه دهنده شماره مجازی، شماره مجازی مورد نظر خود را فعال نمایید. معمولا شرکت ها و برنامه های ارائه دهنده شماره مجازی ، شماره های خود را از دو کشور کانادا و امریکا ارائه می دهند و به این ترتیب می توان بدون داشتن سیم کارت امریکا و یا کانادا، یک شماره تلفن همراه آنجا را در اختیار داشت.

معمولا اکثر شرکت های ارائه دهنده این خدمت، یک شماره را به طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا کاربران آن ها بتوانند از سرویس شماره مجازی به رایگان بهره مند گردند. پس با این حساب اگر خواستار استفاده از این امکان هستید، به سادگی و بدون پرداخت هزینه، می توانید اپلیکیشن مخصوص هر وب سایت ارائه دهنده شماره مجازی را روی تلفن همراه خود نصب نمایید و یا از طریق سرویس تحت وب، یک شماره برای خود فعال نمایید. داشتن شماره تلفن مجازی می تواند کاربردهای بسیار فراوانی داشته باشد، تعدادی از این کاربردها در ادامه آمده است که می توانید مشاهده نمایید.

با استفاده از شماره مجازی می توان چند اکانت در یک شبکه اجتماعی داشته باشید.

کاربردهای شماره مجازی

اولین و مهمترین کاربردی که می توان در استفاده از این سرویس به آن اشاره داشت، ایجاد همزمان چند اکانت متفاوت در شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی است که برای ساخت حساب در آن ها حتما نیاز به یک شماره تلفن مجزا می باشد. اگر ما به عنوان مثال بخواهیم به طور همزمان چند اکانت تلگرام و یا اسکایپ داشته باشیم، نیاز است که چند شماره تلفن مجزا داشته باشیم که برای هر کدام از آنها نیاز به یک سیم کارت مجزا داریم. با این حساب اگر بخواهیم برای هر اکانت یک سیم کارت تهیه نماییم باید هزینه زیادی را برای این منظور پرداخت نماییم. خصوصا اگر بخواهیم اکانتی داشته باشیم که با یک شماره خارجی فعال شده باشد. به همین منظور استفاده از شماره مجازی که اکثرا به صورت رایگان در تعداد محدود از طرف سرویس دهنده ها ارائه می شود، می تواند یک گزینه بسیار خوب باشد.

همچنین بخوانید |  بررسی عملکرد Androdumpper در هک وایفای و راهکار پیشگیری

از طرف دیگر اگر شما بخواهید با فردی در خارج از کشور ارسال و دریافت پیام داشته باشید و یا تماس صوتی و تصویری با وی برقرار کنید، نیاز است که حتما از یک شماره خارجی این کار را انجام دهید. در غیر اینصورت هزینه های تماس شما با سیم کارت داخلی تان بسیار فزاینده خواهد بود و صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

همچنین اگر بخواهیم با شرکت ها و یا افرادی که در خارج از ایران هستند، ارتباط برقرار کنیم به طوری که آنها متوجه نشوند که شما از ایران با آن ها تماس گرفته اید، استفاده از شماره مجازی بهترین گزینه می باشد. به این ترتیب شما می توانید با افرادی در خارج کشور، بدون اینکه آنها به مکان اصلی شما پی ببرند، ارتباط برقرار کرده و با آنها تماس بگیرید.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار جالب در استفاده از این سرویس این است که به دلیل اعمال فشارهای ناشی از تحریم ایران، بسیاری از وب سایت ها و شرکت ها از ارائه خدمات به افراد ایرانی خودداری می کنند. به همین منظور برای اینکه بتوان از خدمات آن ها استفاده نمود، می توان به سادگی با ساخت یک شماره مجازی و ثبت نام با آن شماره، به سرویس مورد نظر خود، حتی با وجود تحریم ها دست پیدا نمایید که بسیار جالب توجه می باشد.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.