آزمایشگاه تخصصی برنامه نویسی و توسعه الگوهای پیامکی

شما می‌توانید سایتتان را به انواع افزونه پیامکی مجهز کنید تا به آسانی ارتباط موثر با مشتریان و کاربران سایتتان داشته باشید.

با مجهز شدن سایت به افزونه پیامک قابلیت ثبت نام و ورود با شماره موبایل، خبرنامه پیامکی، اطلاع رسانی بعد از ثبت سفارش٬ اتصال فرم‌های سایت به پنل پیامک و موارد دیگر فراهم می‌شود.

برقراری ارتباط با مشتری به سادگی ممکن است!

در این صفحه می‌توانید تمام پلاگین‌های پیامکی برای سایت‌سازهای محبوب و Open Source مانند وردپرس٬ ووکامرس٬ پرستاشاپ٬ اپن کارت و موارد دیگر را دانلود و نصب کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌سادگی قابلیت ارسال پیامک برای مشتری را به سایت خود اضافه کنید. 

Lab SMS

پروژه SMSGlobal در Github

Send web service and advertising bulk sms
info@smsglobal.ir

افزونه وردپرس WP SMS

ورژن : 5.1.1
سایز : 1.181 کیلوبایت

افزونه پیامک WHMCS

ورژن : 2.1.6
سایز : 562 کیلوبایت

افزونه ووکامرس(پترن)

ورژن : 1.0.0
سایز : 451 کیلوبایت

افزونه Digits (پترن)

ورژن : 7.3.3.2
سایز : 10.285 کیلوبایت

افزونه Prestashop

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

کد HTML

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه Angular

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه Open cart

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه Node js

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه Joomla

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه Java

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

افزونه PHP

ورژن : 1.1.1
سایز : 0 کیلوبایت

ما به دنبال توسعهSMS Lab فعالیت خود و رضایتمندی شما هستیم. پس هم اکنون میتوانید با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید و نیاز خود را شرح دهید تیم توسعه پیام بین الملل در خصوص ارائه خدمات و برنامه نویسی نیازات شما تمام سعی خود را بکار گرفته و رضایت شما را جلب خواهد کرد.

برای اتصال سامانه پیامک به نرم‌افزار اختصاصی شما نمونه کدهای برنامه‌نویسی به زبان‌های مختلف وجود دارد. برای مشاهده نمونه کدهای برنامه نویسی ما صفحات صفحات زیر را مشاهده نمایید. در صورتی که نمونه کد موردنظرتان را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید و تا وب‌سرویس مورد نظر شما را توسعه دهیم زیرا ما دائمی در حال توسعه وب‌سرویس و آپدیت افزونه‌‌های پیامکی هستیم.

http://rest.smsglobal.ir

http://smsglobal.ir/service/doc.html

ما دائماً در حال توسعه افزونه‌های پیامکی هستیم، می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید.

در صورتی که مقدور باشد افزونه پیامکی را به صورت اختصاصی برای شما توسعه می‌دهیم و در اختیار شما قرار می‌دهیم و یا اینکه شما می‌توانید نمونه کدهای وب‌سرویس ما را در اختیار شرکت طراحی سایت یا برنامه‌نویس حرفه‌ای قرار دهید تا افزونه پیامکی مورد نظر شما را به صورت اختصاصی برای شما توسعه دهد ما نیز در پیاده سازی وب‌سرویس به شما کمک می‌کنیم تا سرعت بتوانید اتصال به سامانه را برقرار کنید.

بله، در خصوص اتصال به سایت اختصاصی یا اپلیکیشن به سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس مشکلی وجود ندارد، نمونه کدهای برنامه‌نویسی ما به 14 زبان برنامه نویسی آماده شده است و می‌توانید بر حسب نیاز از زبان برنامه نویسی مورد نظرتان برای اتصال سایت و اپلیکیشن به سامانه پیامک استفاده نمایید.

سامانه پیامک ما دارای خط خدماتی است و خط خدماتی برای ارسال پیامک وب‌سرویس و ارسال پیامک اطلاع‌رسانی در اختیار شما قرار داده می‌شود، زمانی که با خط خدماتی پیامک ارسال می‌کنید پیامک شما به تمامی شماره‌ها حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال می‌شود، برای استفاده از خط خدماتی نیازی به ثبت شرکت حقوقی یا اینماد نمی‌باشد و خط خدماتی بلافاصله بعد از خرید سامانه پیامک حتی به افراد حقیقی واگذار می‌شود.

میتوانم کمکی بکنم؟
شروع گفتگو
شما میتوانید با کلیک بر روی تصویر پشتیبان مورد نظر وارد گفتگو شوید.